VYHLÍDKOVÉ lety 

Vyhlídkové lety letounem Cessna 207

Na tomto letounu byla v roce 2019 provedena kompletní generální oprava. Místo zde najde 5 pasažérů. Každý pasažér bude mít místo u okénka, obdrží letecká sluchátka a bude mít možnost slyšet komunikaci mezi pilotem a řízením leteckého provozu. Také je možné komunikovat s pilotem a ostatními pasažéry letadla. Cessna 207 je hornoplošník, což zaručuje nerušený výhled, pořizování fotografií nebo videí. Fotit a natáčet video je možné po celou dobu letu. Letoun smí pilotovat jen pilot s kvalifikací „Obchodní pilot“ nebo „Letecký instruktor“. Letoun musí být servisován jen v certifikovaném servisu. Tyto skutečnosti zaručují vysokou bezpečnost provozu letounu.

Letiště Vyškov - ZELENÝ HANGÁR

Na vyhlídkové lety startujeme z letiště Vyškov od ZELENÉHO HANGÁRU, vzdáleného cca 40 km od Brna. Letiště je dosažitelné po dálnici D1 směrem na Ostravu. Obrovský areál letiště nabízí bezproblémový vstup pro pasažéry a jejich doprovod v neomezeném počtu, parkování zdarma, koutek pro děti v areálu letiště, možnost doprovodu pasažérů k letadlu a prohlídku letadla z bezprostřední blízkosti. Na sousedním pozemku areálu letiště je umístěno letecké muzeum vojenských letadel, které je možné navštívit.

Možnosti délky leteckých zážitků - vyhlídkových letů

Vyhlídkové lety - formou standartně nabízených okruhů nebo trasa letu na přání. Naše okruhy leteckých zážitků nabízíme v délce 10, 20, 30 a 45 minut letu. Během vyhlídkového letu budete pilotem informováni o průběhu letu, nebo přeletu nad zvolenými objekty. 

Někteří létání už zcela propadli a svět z výšky pozorují pravidelně, pro jiné je to zcela jedinečný a neopakovatelný zážitek. Pohled na okolí z ptačí perspektivy by si měl alespoň jednou za život vychutnat každý. Můžete si tak zpestřit všední den, nebo ve vzduchu „oslavit“ nějaké své jubileum, případně jinou událost. Vyhlídkové lety nad Brnem jsou také oblíbeným dárkem.

 

Jakým letounem poletíte?

Vyhlídkové lety - letecké zážitky provádíme letounem Cirrus SR20 pro 3 pasažéry nebo letounem Cessna 207 pro 5 pasažérů.
Letadlo Cirrus SR20 je vybaveným vlastním padákovým záchranným systémem. Jde o moderní čtyřmístný letoun (3 pasažéři + pilot), který je vhodný pro obchodní a soukromé cesty. Rovněž se báječně hodí na vyhlídkové lety.
Tyto letouny se začaly vyrábět v polovině devadesátých let v USA a od roku 1998 jsou vyráběné sériově. Patří k velmi oblíbeným letounům na celém světě.
Letadla Cessna 207 patří mezi nejrozšířenější letadla na světě. Pro svoje vynikající letové vlasnosti bývá využíváno k mnohým účelům. Náš letoun je ve verzi pro vyhlídkové lety a jako hornoplošník nabízí pasažérům výborný výhled a možnosti pořizovat fotografie a videa během letu.
Uvítáme i vás na palubě? 

 

Kam se podíváme?

Nabízíme standartní vyhlídkové okruhy letů jako je např. nad Brnem, nad Pálavou, nad Macochou. Poslední dobou stále populárnější mezi zákazníky jsou lety, kde si sami určí letoun a trasu letu tzv. trasa letu na přání.
Ať už chcete vidět jakýkoliv kout, vaše přání vám splníme. Startujeme na letišti ve Vyškově.

 

Vydejte se do vzduchu kdykoliv

Létáme na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Jaké roční období je pro létání nejkrásnější? Těžká odpověď, každé roční období má své kouzlo. Jako někdo upřednostňuje v létě hory, jiný moře. To stejné platí i v létání.
Klasikou jsou denní vyhlídkové lety nad Brnem, ale své romantické kouzlo má i noční krajina. I tak se bude rozhodně na co dívat. Města budou svítit, okolní krajina bude zahalená do tmy. Nemůžete se rozhodnout, co má větší půvab? Absolvujte oba lety a sami se rozhodněte. Létáme na jaře, v létě, na podzim i v zimě. 

 
Vyhlídkové lety na přání

Naše lety se snažíme co nejvíce uzpůsobit našim klientům. Proto vás vezmeme kamkoliv a v kteroukoliv denní či noční dobu, ale můžete mít i další přání. Na výběr jsou dvě letadla: Letadlo Cirrus SR 20 pro 3 cestující + pilot a nebo Cessna 207 pro 5 cestujících + pilot. Sami si zvolíte letoun na základě svých požadavků a představ. Chcete doletět do určitého cíle, na dovolenou nebo služební cestu? Není problém. Dejte nám vědět a my vám na základě vašich požadavků vytvoříme individuální cenovou nabídku. Mějte let přesně podle svých představ.

Vyhlídkové lety jako dárek

Možná si zrovna lámete hlavu s tím, čím obdarovat někoho ve vašem okolí. Říkáte si, že dotyčný má všechno, co potřebuje? Příčí se vám praktické dárky? Hledáte něco nevšedního? Oblíbené jsou adrenalinové dárky, třeba zrovna vyhlídkový let nad Brnem  nebo nad Pálavou.

Hodí se, má-li někdo v okolí kulatiny, loučení se svobodou, promoci, výročí či k jakéhokoliv jiné důležité události. Dopřejte svým nejbližším, aby se alespoň chvilku vznášeli ve výškách a nechali odplout všechny pozemské starosti. Na vyhlídkový let Brno budou dlouho vzpomínat.

 

Pro koho jsou vyhlídkové lety?

Vyhlídkové lety, které pro vás pořádáme z Vyškova, jsou vhodné pro všechny příznivce létání. Zelený hangár je otevřen všem. U nás neplatí žádná omezení - vítání jsou hendikepovaní cestující. I věk není žádnou překážkou.
Ať už máte nějaké zkušenosti, nebo se jen jednou chcete podívat na svět z ptačí perspektivy, jsme tu pro vás.
Prohlédněte si svět z výšky. Stojí to zato.

 

Ceník - vyhlídkové lety - cena z osobu

Vyhlídkové lety letounem

Cessna 207 okružní vyhlídkové lety pro 5 osob
Macocha - 30 minut 1 660 Kč
Brno - 40 minut 2 490 Kč
Lednice, Pálava - 55 minut 2 990 Kč
Opatovická přehrada - 15 minut 944 Kč
Cirrus SR 20 okružní vyhlídkové lety pro 3 osoby
30 minut za 3 osoby 6 500 Kč

Ceny jsou včetně DPH a letištních poplatků.

Objednat

Trasa vyhlídkového letu dle vašeho přání a nebo let do určité destinace

Pokud máte zájem využít letoun Cirrus SR20 nebo Cessna 207 pro let dle vašich představ, např. do určitého cíle, na dovolenou a nebo služební cestu, rádi vám zašleme konkrétní nabídku.

Fotogalerie

Vyhlídkové lety

 

Vyhlídkové lety

 

Vyhlídkové lety

 

Vyhlídkové lety

 

Video


A kdy a kam byste se chtěli podívat vy? Dejte nám vědět. Budeme se těšit na společný vyhlídkový let.