Konec platnosti voucheru

Pilotem na zkoušku Z letišTĚ VYŠKOV
+ ZDARMA 2 OSOBY do LETADLA na LET

START u ZELENÉHO HANgÁRU

 

Zajímalo by vás, jaké to je řídit letadlo? Chtěli byste mít takový kolos ve svých rukách a umět ho ovládat? Možná byste si to rádi jednorázově zkusili, ale třeba to bude jen první krůček k tomu, abyste si udělali licenci a také se stali pilotem. Ať je to tak či onak, začněte u nás tím, že se stanete pilotem na zkoušku.

 

Vydejte se do vzduchu s letounem Cirrus SR20

Do vzduchu se vznesete oblíbeným letadlem Cirrus SR20 vybaveným nejmodernější řídící a navigační technikou a také vlastním padákovým systémem. Zkusíte to? Troufnete si převzít pilotování letadla?

 

Jak to bude probíhat

Samozřejmě počítáme s tím, že nejste pilotem letadla, Nemusíte se bát, že po vás budeme vyžadovat nějaké „výkony“. Zkrátka prožijete příjemný čas u nás v ZELENÉM HANGÁRU na letišti Vyškov, seznámíte se s letounem, vysvětlíme vám jeho fungování a poté si ho vyzkoušíte v praxi. Vydáme se do vzduchu, kde budete pod dohledem zkušeného instruktora pilotovat naprosto samostatně.

25 minut pilotování letadla + 20 min teorie + ZDARMA 2 osoby do letadla na let

V 25 minutách získáte představu pilotáže malého letadla. Letadlo na zemi se ovládá jiným způsobem než ve vzduchu. A proto nejprve si vyzkoušíme pojíždění letadlem po letištní ploše.  Následně vystoupáme do bezpečné výšky, kde poletíte nejdříve přímo, dvě levé a dvě pravé zatáčky a vrátíme se zpět na letiště.

30 minut pilotování letadla + 20 min teorie + ZDARMA 2 osoby do letadla na let
Za 30 minut můžeme provést několik základních obratů, vyjma pojíždění po letištní ploše - zatáčky o 90°/180° doleva - doprava. Budeme se snažit zatáčku provést tak, abychom neztráceli výšku. Vyzkoušíme si klesání a stoupání a základ srovnávací navigace – let na orientační bod a jeho obletění.

 

Pilotem na zkoušku jako dárek

Být pilotem na zkoušku je zcela nevšedním zážitkem, na který se dlouho vzpomíná. A právě z tohoto důvodu je oblíbený i jako dárek. Perfektně se hodí k významným narozeninám nebo k jinému životnímu jubileu. Pokud víte o někom, koho pilotáž letadla láká, neváhejte a nechte si pro něj zhotovit dárkový poukaz.

 

Ceník pilotování na zkoušku na letišti Vyškov - ZELENÝ HANGÁR

Letoun Cirrus SR20
25 min. pilotování + 20 min. teorie   5 659,0 Kč
30 min. pilotování + 20 min. teorie   6 709,0  Kč
   

Ceny jsou včetně DPH a letištních poplatků.

Objednat

Fotogalerie

Pilotem na zkoušku

 

Pilotem na zkoušku

 

Pilotem na zkoušku

 

Pilotem na zkoušku

 

Přijďte se k nám přesvědčit, jestli máte létání v krvi, nebo zda vám stačí jednorázově ukojit svou zvědavost a vyzkoušet si něco nového. Kontaktujte nás.